Firma "ROMEX" pojawiła się na polskim rynku w 1976 roku, a na rynkach Europy Zachodniej na szerszą skalę zaistniała i działa do tej pory od 1992 r. Produkcja koncentruje się wokół wyrobów metalowych, w głównej mierze metaloplastycznych. Różnorodność form i stylu zjednała nam rzeszę stałych odbiorców, którzy chętnie powracają do stylowych sprawdzonych wzorów cieszących się niesłabnącym powodzeniem u klientów w całym kraju, jak również poza jego granicami, tj. m.in. w Holandii, Belgii, czy w Niemczech.

Szeroka gama produktów użytkowych oraz ozdobnych obejmuje kilkadziesiąt wzorów świeczników ( różnych wymiarów), mebli łączonych ze szkłem lub drewnem, barków do wina, stojaków ozdobnych ze szkłem, stojaków na buty, karniszy kutych, itp. Niejednokrotnie wykonujemy indywidualne prace według projektów klientów dopasowując meble i inne wyroby do wzornictwa i wymiarów według osobistych potrzeb.

Odrębną gałąź naszej działalności stanowi produkcja kutych ogrodzeń i balustrad ( użytku zewnętrznego i wewnętrznego), a także tanich systemów ogrodzeniowych wraz z bramami przesuwnymi lub uchylnymi, z możliwością montażu napędów elektrycznych. Ponadto - będąc autoryzowanym przedstawicielem austriackiej firmy TOUSEK produkującej napędy do bram ogrodzeniowych i garażowych z 12-miesięcznym okresem gwarancji - zapewniamy dobór wysokiej jakości mechanizmów obsługiwanych pilotem, fotokomórką oraz kluczami, odpornych na działanie niskich temperatur w okresie zimowym ( kąpiel olejowa chroni mechanizm nawet przy temperaturze do - 30 stopni).

Wyroby użytku wewnętrznego pokrywane są farbą, metodą proszkową w kilku kolorach, a w celu ochrony artykułów użytku zewnętrznego, m.in. ogrodzeń, na życzenie odbiorców, przed malowaniem poddajemy poszczególne elementy obróbce galwanicznej.

Wysoka jakość, trwałość oraz atrakcyjny wizerunek wyrobów firmy "ROMEX" gwarantuje nam od wielu lat powodzenie w kontaktach handlowych oraz, przede wszystkim, zapewnia zadowolenie klientów. Wzornictwo jest przez nas stale wzbogacane, dlatego też odbiorcy chętnie do nas powracają.

Życzymy powodzenia w interesach, a jeśli staną się Państwo posiadaczami jakiegokolwiek wyrobu z naszej kolekcji życzymy zadowolenia z zakupu i zapraszamy ponownie.


Z Poważaniem,
Właściciel firmy "ROMEX"
Roman Iżykowski
Dodaj do ulubionych Powiadom znajomych