Firma Romex, kierując się rosnącymi wymaganiami klientów oraz różnorodnością ich indywidualnych potrzeb, wprowadziła do oferty BALUSTRADY SYSTEMOWE ZE STALI NIERDZEWNEJ (kwasoodpornej) użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego.


Nie od dziś wiadomo, iż stal nierdzewna jest niewątpliwie najznamienitszym, choć dość kosztownym, materiałem w produkcji balustrad, które charakteryzują się niezwykle trwałymi właściwościami antykorozyjnymi przez wiele lat, a równocześnie gwarantują ekskluzywny, elegancki i nadzwyczaj prestiżowy wygląd wnętrz i otoczenia budynków.

Oferujemy więc szeroki wybór gotowych elementów ze stali nierdzewnej służących do montażu kompletnych balustrad w różnorodnych połączeniach, według indywidualnego zapotrzebowania klienta.

Balustrady ze stali nierdzewnej są uniwersalnym rozwiązaniem dla uzupełnienia niemal każdego rodzaju wnętrza oraz otoczenia budynków zarówno prywatnych jak i ogólnodostępnych. Widoczne są nie tylko w efektownych willach, ale także i w ekskluzywnych restauracjach, w centrach handlowych, na basenach oraz w budynkach instytucjonalnych. Zmieniają się zaledwie ich formy lecz elegancja i styl pozostają niezmienne.

Należy również nadmienić, iż balustrady systemowe ze stali nierdzewnej mogą występować niezależnie lub połączeniu ze szkłem, drewnem w różnorodnej kolorystyce.

Ostatecznie, wygląd i efekt wizualny zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni odbiorców.

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
Dodaj do ulubionych Powiadom znajomych