Celem firmy "ROMEX" jest zapewnienie kompleksowej obsługi klienta w zakresie systemów ogrodzeniowych. Chcąc zrealizować ten cel, firma "ROMEX" nawiązała współpracę z renomowanym austryiackim producentem napędów do bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych w tym także szlabanów Tousek.

W zależności od rodzaju bram, do których napędy będą stosowane proponujemy Państwu trzy główne rodzaje:

Ponadto do każdego rodzaju bramy proponujemy Państwu zestawy, zapewniając wysoką jakość w stosunkowo niskiej cenie.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo automatyczny napęd do bramy otworzy i zamknie Państwa bramę jednym przyciskiem, a system zdalnego sterowania zabezpieczony jest dodatkowo kodem dynamicznym. Wszystkie bramy posiadają fotokomórki, które zabezpieczają, obszar pracy bramy przed uszkodzeniem obiektów w nim znajdujących się. Bardziej wymagający klienci mogą swoje bramy wyposażyć w specjalne kontaktowe listwy bezpieczeństwa dla zabezpieczenia krawędzi zamykania i krawędzi ścinających. Nasze napędy posiadają również odryglowanie awaryjne na wypadek braku zewnętrznego zasilania. Odryglowanie awaryjne zamykane jest na patentową znormalizowaną wkładkę na klucz. Jest ona wymienialna dzięki czemu można ją wkomponować w system centralnego klucza, jednego dla całej posesji.

Nasze napędy do bram przystosowane są do trudnych warunków klimatycznych zapewniając bezproblemową pełną funkcjonalność w niskich temperaturach (do -30°C). Wykorzystanie zaawansowanych technologicznie komponentów metalowych jak np. nierdzewny tłok czy też obudowa aluminiowa zapewnia daleko idącą bezobsługowość. Wykorzystanie zaawansowanych technologii pozwoliło uzyskać wysoką jakość wyrobu i tym samym wydłużyć okres gwarancji do 24 miesięcy.

Na wszystkie napędy zapewniamy Państwu serwis w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Dodaj do ulubionych Powiadom znajomych